Безкоштовна доставка Новою поштою / Делівері при замовленні від 20 000 грн. Все буде Україна! 💙💛

Детальніше ×
Каталог
+380 (67) 477-75-69
0
0

Правила та умови


Умови використання сайтом

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви з ними незгодні, залиште сайт.

Зберігання та використання компанією D2 Interier наданих користувачами особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України про недоторканність особистої інформації. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Компанія залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях. Реєструючись і оформляючи замовлення на сайті інтернет-магазину, ви погоджуєтеся з цими умовами. Більш детальна інформація про умови використання сайту та інших питаннях викладена далі:


ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ D2 INTERIER

Сайт (далі D2 Interier) дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.


ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. D2 Interier не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. D2 Interier в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті, D2 Interier не зобов’язаний оновлювати їх. D2 Interier ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті.


ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК І КОМЕНТАРІ

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення D2 Interier може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. D2 Interier не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Підпишіться на розсилку
Надихайтеся новими ідеями і світовими трендами! Підпишіться на розсилку і отримуйте бонуси: спеціальні пропозиції та знижки в D2 Інтер'єр
Підписатися

Наш сайт використовує кукі файли, ми це робимо для того, щоб покращити роботу сайту, читайте детальніше в Політиці конфіденційності

Прийняти